Про компанію

VOVK – це бренд жіночого одягу з українською душею. Має успішно функціонуючий інтернет-магазин. Сукні, юбки, брюки та блузи – все це можна знайти також в студіях по всій Україні.

О компанії VOVK

ХТО МИ?
VOVK - №1 серед українських брендів одягу за темпами зростання та довіри клієнтів, "Вибір року 2016", володар престижних премій "Cosmopolitan awards 2017" та «Золотий символ якості товарів і послуг».

Ми – це настрій, що можна вдягти. Настрій, який можна віднайти в одній із наших студій по всій Україні. Настрій, над яким щоденно працює більш ніж 300 фахівців різного спрямування – від швачок, що створюють диво в тканині, і до стилістів, що вже чекають на клієнтів з посмішкою в студіях щодня. Настрій на ім’я студія одягу VOVK.

Ми хочемо донести до всіх, що made in Ukraine – це якісно, доступно і зроблено зі смаком. Це тренд, про який мають почути не лише в Україні, а й у цілому світі. Ми пишаємося тим, що ми український бренд і зробимо все можливе, щоб віднайти своїх однодумців.


Наші переваги
Людину легко розпізнати за вчинками, нас - за підходом до улюбленої справи.

Де зразкове обслуговування – для нас закон. Широкий асортимент і висока якість – непорушне правило.
Інтер’єр – рівень думки про клієнта. А наявність власного виробництва – це вміння відповідати за свої слова та обіцянки.


Власне виробництво
Ми відповідаємо за кожну річ, випущену під торговим знаком VOVK.

Усвідомлюючи значення цих слів для Вас, ми відкрили власну фабрику з пошиття одягу, де кожна стадія виробництва знаходиться під суворим контролем якості. Не кажучи вже про наших чарівних фей, які своїми ніжними руками втілюють в тканини мрію тисяч українок.


Інтер'єр наших студій
Кожен з елементів в наших студіях розроблений з думкою про Вас.

Для того щоб перетворити процес підбору одягу в прогулянку, а не стрес, ми використовуємо спокійну палітру кольорів, просторовий підхід до планування кожного шматочка площі, і насичуємо інтер'єр дрібницями, які нагадують затишок власного будинку. Тому що головна мета - релакс і задоволення від шопінгу.


Сервіс
Ми не просто продаємо одяг, а перш за все створюємо Ваш настрій!

Одним з головних надбань VOVK є стилісти студій, чиє щоденне спілкування з їхніми відвідувачами якнайкраще відображає нашу філософію і цінності. Де центральну частину завжди будете займати лише Ви і Ваші прагнення знайти свій образ під настрій, переживання і навіть сумніви. Відкрите спілкування в дружній атмосфері - нас легко відрізнити від інших.


Наші цілі
Мережа студій по Україні і по всьому світу.

Серед пріоритетів у нас - розвиток мережі студій та адаптація сучасних технологій в інтернет - торгівлі, онлайн - наша студія здатна стерти будь-які фізичні кордони. Тому що в своїй справі ми бачимо ширший сенс - ми повинні навчити світ, що українське - це якість і самобутня краса, в якій, до речі, ще й вельми зручно.


Історія VOVK
Динамічність зростання компанії можна оцінити за темпами розвитку роздрібної мережі студій одягу.

За 5 років існування бренду нам вдалося підкорити 12 мальовничих українських міст - Київ, Львів, Тернопіль, Полтава, Кривий Ріг, Одеса, Дніпро, Вінниця, Харків, Херсон, Хмельницький та Луцьк. І сьогодні, об'єднуючи 21 студію в єдиний ланцюг стилю VOVK, ми з повною відповідальністю заявляємо - це лише початок! На черзі міста-мільйонники та найбільші обласні центри України і не тільки.Зворотній дзвінок здійснюється тільки на телефони місцевої телефонної мережі.